13 lipca 2024
AktualnościKryminalne

SIEDLISKA: Pożar warsztatu samochodowego [ZDJĘCIA]

Dzisiaj około godziny 11:30 doszło do pożaru warsztatu samochodowego w Siedliskach w gminie Tuchów. Wydobywający się gęsty dym z warsztatu zobaczyła przypadkowa osoba. Natychmiast rozpoczęto działania gaśnicze, w których uczestniczyło sześć zastępów straży pożarnej, w tym drabina z OSP Tuchów.

Pożar wybuchł w okolicach pieca, który służył do ogrzewania pomieszczeń warsztatu. Materiały palne zgromadzone w tym obszarze zapaliły się, a ogień rozprzestrzenił się na poddasze, powodując zniszczenie podwieszonego sufitu. 

Na miejsce zdarzenia skierowano liczne jednostki straży pożarnej, których głównym zadaniem było opanowanie pożaru. W akcji uczestniczyły zastępy straży pożarnej z PSP JRG-2 posterunek w Siedliskach, OSP Siedliska, OSP Dąbrówka Tuchowska, OSP Lubaszowa i OSP Tuchów wraz z drabiną. Dzięki szybkiej reakcji strażaków, ogień nie rozprzestrzenił się na pozostałe części zakładu. Na miejsce zdarzenia przybyła również policja.

Fot. KMP Tarnów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.