17 kwietnia 2024
Aktualności

Skrzaty, żaki i orliki pokażą, co potrafią

Cztery turnieje, trzy kategorie i setki młodych pasjonatów piłki nożnej. Trwa cykl turniejów piłkarskich dla dzieci „Sportowa Małopolska”. Turnieje odbywają się w Tuchowie, Gromniku, Mikołajowicach i Lisiej Górze. Udział w wydarzeniu zapowiedziało 25 drużyn, co daje na starcie blisko 250 zawodników.

Widząc spore zainteresowanie organizacją tego typu wydarzeń w regionie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i jako organizatorzy chcemy stworzyć cykl turniejów, który pozwoli najmłodszym na szlifowanie umiejętności i jednocześnie pozwoli zaprezentować się szerszemu gronu. Bardzo zależy nam na tym, aby dzieci i młodzież pokochali aktywność fizyczną, która stanie się nie tylko ich pasją, ale i sposobem na życie. Znaleźliśmy spore grono Partnerów, którym tak jak nam zależy na kształtowaniu miłości do aktywności fizycznej i razem możemy zrobić wiele. Wspiera nas Województwo Małopolskie, Powiat Tarnowski, SPAR i KOSTA Tuchów, a także lokalne drużyny i kluby sportowe – MOSiR Tuchów, GKS Gromnik i Dunajec Mikołajowice. A do tego grona dołączył Sponsor Główny – PKN ORLEN. To dzięki otwartości serc tych wszystkich ludzi możemy realizować tak wspaniałe projekty – podkreśla Jarosław Kaniewski, Prezes Stowarzyszenia Pasja Futbolu z Tuchowa, które jest organizatorem przedsięwzięcia.

Sponsorem Głównym wydarzenia jest PKN Orlen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.