13 lipca 2024
AktualnościFotoreportażeKultura

Skrzyszów: VIII Koncert Charytatywny już za nami [FOTOREPORTAŻ][WIDEO]

Gwiazdą tegorocznego Koncertu Charytatywnego w stolicy gminy Skrzyszów był Andrzej Piaseczny, który podczas blisko godzinnego koncertu chwycił za serca licznie przybyłą publiczność. Artysta zaprezentował swoje największe przeboje, które wszyscy zgromadzeni doskonale znali, pomagając śpiewać gwiazdorowi. 

Nim jednak na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru, publikę skutecznie rozgrzał zespół ,,Uwaga na jeże” oraz spora grupa artystów w ramach występu ,,Studio Rocka Pawła Mazura”. Jak przystało na koncert charytatywny, nie zabrakło również licytacji wielu cennych przedmiotów, a w rolę dzielnego prowadzącego wcielił się wójt gminy Skrzyszów Marcin Kiwior.

https://www.youtube.com/watch?v=uqm7kHQdNjQ&feature=youtu.be

Jeden komentarz do “Skrzyszów: VIII Koncert Charytatywny już za nami [FOTOREPORTAŻ][WIDEO]

  • Fajnie, że artysta szybko wrócił do zdrowia, wyszedł ze szpitala w Krynicy i zagrał dobry koncert. Przy wchodzeniu na teren pijalni w Krynicy (3 lutego) można było usłyszeć głosy ochroniarzy, że A. Piaseczny, oględnie rzecz nazywając, zatruł się alkoholem. Mimo to wpuszczono widzów, skasowano za szatnię, przez ok. godzinę zagrał zespół Redford i potem poinformowano, że A.P. nie zaśpiewa z powodu zatrucia…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.