30 września 2023
Aktualności

„Smakowanie Świąt” na tarnowskim Rynku

Fundacja Społeczna Progres, Stowarzyszenie Promocja Rozwój Obywatel ProTarnów oraz Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, są inicjatorami spotkania organizacji społecznych, środowisk kulturalnych i tarnowskich przedsiębiorców z mieszkańcami miasta w imprezie pod nazwą „Smakowanie Świąt”.

Jest to druga edycja swoistego festiwalu zapachów, radości i smaków, która odbędzie się 18 grudnia na tarnowskim Rynku.

Przedsięwzięcie, jest wyrazem swoistego podziękowania tarnowianom za udział w kreowaniu wizerunku i rozwoju miasta w każdym aspekcie – społecznym, gospodarczym, kulturalnym czy sportowym. Mieszkańcy czynią to przez okrągły rok. Robią zakupy, odwiedzają restauracje, wychodzą do teatru czy kina. Wydając każdą złotówkę pozwalają stowarzyszeniom, fundacjom, ośrodkom kultury i sportu oraz wreszcie przedsiębiorcom, istnieć i funkcjonować.

Świąteczne spotkanie, które odbędzie się 18 grudnia (niedziela), gdzie rozpocznie się o godz. 15-30. Główną atrakcją spotkania będzie słowo przewodnie. czyli smak. Przedsiębiorcy przygotują liczne potrawy, które będzie można zupełnie za darmo spróbować i porównać z własnym wyobrażeniem każdej potrawy. Atrakcje ? Armatka śnieżna, koksowniki oraz kolędy w wykonaniu aktorów Tarnowskiego Teatru. Będzie więc śnieg, kolędy, ogień i klimat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.