13 lipca 2024
AktualnościFotoreportażeKryminalne

Śmiertelny wypadek na pasach [ZDJĘCIA]

W sobotę na Drodze Wojewódzkiej nr 980 w Rzepienniku Biskupim doszło do tragicznego wypadku. 66-letnia kobieta została śmiertelnie potrącona przez kierowcę volkswagena.

Wezwanie o poważnym wypadku na DW 980 w Rzepienniku Biskupim dotarło do służb tuż po godzinie 18. Na miejsce zostały wysłane jednostki straży pożarnej: PSP w Siedliskach oraz OSP z Rzepiennika Biskupiego i Rzepiennika Strzyżewskiego. Do akcji ratowniczej został również skierowany zespół ratownictwa medycznego.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło tam do potrącenia 66-letniej kobiety. Policja ustaliła, że 48-letni kierowca volkswagena uderzył w nią, gdy ta przechodziła przez przejście dla pieszych.

Poszkodowana była w bardzo ciężkim stanie. W celu udzielenia jej natychmiastowej pomocy, wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Maszyna wylądowała na stadionie sportowym w Rzepienniku Strzyżewskim, a strażacy zabezpieczali lądowisko. Niestety, mimo wysiłków medyków, nie udało się uratować kobiety. 

Nad drobiazgowym wyjaśnieniem tego tragicznego wypadku pracują teraz tarnowscy policjanci. Podczas działań służb ratowniczych DW 980 była całkowicie zablokowana.

Fot. OSP Rzepiennik Biskupi/OSP Rzepiennik Strzyżewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.