18 maja 2024
Aktualności

Stefan Wrona przechodzi do nowego klubu!

Kolejny transfer w tarnowskiej Radzie Miejskiej. W ślad za Grażyną Barwacz, do klubu radnych Nasze Miasto Tarnów dołączy inny kolejny radny Stefan Wrona, który stratował cztery lata temu z list Stowarzyszenia Tarnowianie.  

Oficjalnie prezentacja nowego radnego klubu Nasze Miasto Tarnów nastąpi jutro. Ale już od dłuższego czasu mówiło się o tym, że Stefan Wrona zamierza zmienić barwy klubowe, które umożliwią mu start i w konsekwencji pozostanie w Radzie Miejskiej po najbliższych wyborach. Wrona w tej kadencji krótko zasiada w Radzie Miejskiej, ponieważ zastapił on Ryszarda Ścigałę, który obecnie odsiaduje karę 3 lat pozbawienia wolności za korupcję.

Stefan Wrona zasiadał w tarnowskiej Radzie już dwukrotnie. W wyborach samorządowych w 2014 roku zdobył 475 głosów. Jest od wielu lat związany ze środowiskiem tarnowskich krwiodawców i Polskim Czerwonym Krzyżem, w którym pełni funkcję prezesa zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Tarnowie dla Powiatu Grodzkiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.