20 kwietnia 2024
AktualnościFotoreportażeKultura

Świetny koncert Cleo w Skrzyszowie [ZDJĘCIA]

Jak zawsze koncert charytatywny w Skrzyszowie zakończył się sukcesem – tłumy przed sceną, super gwiazda na scenie. Jednak tego dnia poza świetną zabawą, wszystkim przyświecał jeden cel – zbiórka pieniędzy na rzecz potrzebujących z gminy Skrzyszów. Patronem medialnym koncertu był ,,Kurier Tarnowski”. 

Koncert charytatywny był dedykowany szóstce dzieci z gminy Skrzyszów. Dzięki zebranym pieniądzom uda się pomóc chociażby pięcioletniej Faustynce Truchan z Łękawicy, która od urodzenia walczy o zdrowie z racji tego, że była skrajnym wcześniakiem. Pomoc otrzymają także Hubert zmagający się z ciężką chorobą genetyczną, ośmioletnia Kasia cierpiąca na porażenie mózgowe i jej rówieśniczka Natalka chorująca na śródmiąższowe schorzenie płuc. Pieniądze wesprą leczenie także dziewięcioletniej Wiktorii zmagającej się z mózgowym porażeniem dziecięcym i osiemnastoletniej Lilianny cierpiącej na jadłowstręt psychiczny.

Wielkie granie w Skrzyszowie rozpoczęło się od występu grupy WASABI, która w tym roku świętuje jubileusz dziesięciolecia istnienia. Zaraz po tym koncercie przyszedł czas na licytacje. Kulminacyjnym punktem niedzielnego widowiska w hali przy Szkole Podstawowej w Skrzyszowie był występ znanej w całej Polsce Cleo, która porwała licznie zgromadzoną publikę. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.