15 lipca 2024
AktualnościFotoreportaże

Szerzyny: Powiatowe Święto Policji [FOTOREPORTAŻ]

Jak na święto przystało były awanse, nagrody, gratulacje, życzenia i słowa podziękowania za ofiarną służbę. Dziś w centrum Szerzyn odbyło się Powiatowe Święto Policji. Uroczystości były doskonałą okazją, aby zainaugurować działalność nowego posterunku policji, który otwarto w Szerzynach.

Komendant Miejski złożył życzenia wszystkim policjantom i podziękował za oddana służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Tarnowa i powiatu. Słowa wdzięczności skierował również do przedstawicieli władz, które owocnie współpracują i wspierają tarnowską policję, wyposażając ją w coraz to lepszy i nowocześniejszy sprzęt.

Podczas uroczystości nie zabrakło przedstawicieli rządu, parlamentu, sejmiku województwa małopolskiego oraz wójtów i burmistrzów samorządów z powiatu tarnowskiego.

– W ten wyjątkowy dzień, chcemy podziękować za Waszą służbę, niejednokrotnie z narażeniem życia – mówił  gospodarz obchodów wójt gminy Szerzyny Grzegorz Gotfryd.  – Dzięki Wam, czujemy się bezpiecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.