21 lutego 2024
AktualnościFotoreportażeKryminalne

TARNÓW: Auto zapaliło się w trakcie jazdy. Jechały cztery osoby [ZDJĘCIA]

W piątkowe popołudnie na ulicy Spokojnej w Tarnowie doszło do niebezpiecznego zdarzenia. W trakcie jazdy zapalił się osobowy Peugeot, którym jechały cztery osoby. Z ogniem w pierwszej kolejności zmagali się jadący w tym momencie kierowcy, po czym sprawy w swoje ręce wzięli strażacy.

Do zdarzenia doszło po godzinie 16. Jadący ul. Spokojną w kierunku ulicy Błonie, tuż za skrzyżowaniem z ulica Krzyską, osobowy Peugeot musiał natychmiast się zatrzymać, gdyż zapaliła się komora silnika. Autem podróżowały cztery osoby. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Pożar samochodu był na tyle poważny, że nic nie dały gaśnice użyte przez jadących w tym czasie ulicą Spokojną przypadkowych kierowców, którzy starali się opanować ogień. Dopiero strażakom udało się ugasić pojazd.

W związku z tym zdarzeniem w popołudniowym szczycie komunikacyjnym tworzyły się spore korki w tym rejonie miasta. Początkowo przejazd ul. Spokojną był całkowicie zablokowany. Natomiast później ruch odbywał się jednym pasem. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.