25 lutego 2024
Aktualności

TARNÓW: Jak wygląda zainteresowanie zakupem węgla po preferencyjnej cenie?

Od poniedziałku można złożyć wypełniony i podpisany wniosek do Centrum Usług Społecznych w Tarnowie w sprawie zakupu węgla po preferencyjnej cenie. Ile wniosków już wpłynęło? O tym mówiła dziś podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Tarnowie Dorota Krakowska – szefowa CUS.

Sprzedażą węgla zajmie się Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, które w tym celu uruchomi specjalny skład przy ul. Komunalnej. Prezydent Tarnowa ustalił, iż koszt jednej tony węgla dla uprawnionych do zakupu po preferencyjnej cenie wyniesie 1950 zł. MPGK będzie również świadczyło usługę transportu węgla do wyznaczonego przez kupującego miejsca w granicach administracyjnych Tarnowa w cenie 50 zł od tony.

Wypełniony i podpisany wniosek dotyczący zakupu węgla po preferencyjnej cenie należy składać do Centrum Usług Społecznych. Można to zrobić na kilka sposobów: drogą elektroniczną – za pośrednictwem platformy ePUAP na adres /mopstar/skrytka; listownie – poprzez nadanie w placówce pocztowej operatora pocztowego oraz osobiście – w siedzibie Centrum Usług Społecznych w Tarnowie przy ul. Kazimierza Brodzińskiego 14, w Biurze Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Tarnowie Dorota Krakowska poinformowała radnych o zainteresowaniu formą kupna węgla po preferencyjnej cenie. Do dzisiaj do godziny 12. wpłynęło 170 wniosków, z czego 70 zostało rozpatrzonych pozytywnie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.