30 maja 2024
AktualnościKultura

Tarnów: Juwenalia bez koncertu

Doroczne święto studentów w Tarnowie w tym roku odbędzie się w mocno okrojonej formule. Studenci największej uczelni w Tarnowie poinformowali właśnie, że rezygnują z organizacji koncertu głównego, który co roku przyciągał rzesze młodych ludzi. 

Tą niełatwą decyzję podjęliśmy w związku z licznymi projektami, które były realizowane w trakcie ostatniego roku akademickiego, a szczególnie XXIX Forum PWSZ, które było bardzo dużą i prestiżową, ogólnopolską imprezą. Dlatego, szanując społeczność akademicką oświadczamy, że nie jesteśmy w stanie zorganizować wspomnianego koncertu na poziomie, do jakiego przyzwyczailiśmy w latach ubiegłych – informuje Rada Uczelniana Studentów.

Jednak główną przyczyną rezygnacji z koncertu są przede wszystkim pieniądze, a raczej ich brak! Studenci podkreślają, że ubiegłoroczny koncert w ramach Juwenaliów przyniósł spore straty, które znacząco ograniczyły ich możliwości organizacyjne.

Co zatem z tegorocznymi Juwenaliami? Program ma być znany już niebawem.

 

2 komentarze do “Tarnów: Juwenalia bez koncertu

  • Witamy w mieście gdzie nawet aby móc sensownei świetować juwenalia, tzreba wyjechać do Krakowa 🙂

    Odpowiedz
  • strasznie, słabo. Nikt nie przyjdzie na Juwenalia. Już lepiej byloby zrobic koncerty lokalnych zespolow, mamy przeciez cudownych, zdolnych muzykow

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.