18 maja 2024
AktualnościKultura

TARNÓW: Juwenalia jednak się odbędą?

Już wydawało się, że w tym roku Święto Studentów w Tarnowie ograniczy się do symbolicznego minimum, ale mamy zwrot sytuacji. 

Grupa studentów postanowiła jednak zorganizować Juwenalia przy współpracy z Tarnowskim Centrum Kultury. Wszystko rozstrzygało się dzisiaj, stąd póki co skąpe informacje na temat tego wydarzenia.

Wiadomo natomiast, że Akademia Nauk Stosowanych (dawna PWSZ) ma zarezerwowany niemały budżet na ten cel w postaci kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Nieoficjalnie mówi się, że Święto Studentów ma odbyć się w czerwcu. Kto wystąpi podczas koncertu? Nie wiadomo. Póki co studenci zbierają opinie zainteresowanych na Facebooku. Problem jednak w tym, że do planowanej daty wydarzenia pozostało niewiele czasu, a terminarze popularnych zespołów pękają w szwach.

Szkoda, że niestety wszystko to organizowane jest w stylu ,,tarnowskim”. Czyli jakim? A takim, że  nic nie wiadomo, nic nie jest już gotowe, przygotowane, zaplanowane. Skoro marzeniem jest utworzenie prawdziwej społeczności akademickiej w Tarnowie to warto równać do najlepszych. Sąsiedni Kraków? Od kilku dni znamy rozkład jazdy Juwenaliów, który możecie zobaczyć poniżej.

278858085_669885010756244_1778665586972039092_n

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.