20 czerwca 2024
Aktualności

TARNÓW: Klaster poszerza swoją ofertę

Dwie sale do elastycznego wynajmu przygotował Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. Mieszczą się w biurowcu przy ulicy Kochanowskiego, będącym siedzibą spółki.

Sale mogą być wykorzystywane zarówno przez firmy działające w ramach TKP, jak przez przedsiębiorców zewnętrznych. Są wygodne i przestronne, każda z nich ma ponad 50 metrów kwadratowych powierzchni, klimatyzację i dostęp do Internetu.

– Zgodnie z obecnymi trendami, oferujemy pomieszczenia na wynajem elastyczny – wyjaśnia prezes Robert Wardzała. – To sale uniwersalne, równie dobrze nadają się do zorganizowania konferencji czy szkolenia, jak i przeprowadzenia kursu tańca lub zajęć fitness. Można je wynająć na dłuższy czas lub na dzień albo tylko na kilka godzin.

Klaster systematycznie poszerza swoją ofertę. Kolejne udogodnienia zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób dopiero myślących o własnym biznesie to bezpłatne porady z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Można je uzyskać w Tarnowskim Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Wałowej. TKP S.A. prowadzi tu również punkt informacyjny.

– Chcemy jak najbardziej ułatwić prowadzenie działalności gospodarczej, więc reagujemy na sugestie zgłaszane przez przedsiębiorców – mówi prezes Wardzała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.