30 września 2023
Aktualności

Tarnów: Niesiołowski i Olbrychski w piątek spotkają się z KOD-owcami

To już kolejne z cyklu spotkań w ramach Tarnowskiej Przestrzeni Wolności organizowanej przez działaczy Komitetu Obrony Demokracji. Tym razem, już w najbliższy piątek o godz. 17. w Sali Lustrzanej, odbędzie się spotkanie z byłym wicemarszałkiem Sejmu Stefanem Niesiołowskim oraz aktorem Danielem Olbrychskim.

Działacze tarnowskiego Komitetu Obrony Demokracji zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniu oraz dyskusji na temat obecnej sytuacji politycznej widzianej oczami polityka oraz artysty. Jednak organizatorzy, że względu na specyficzny charakter pracy zaproszonych gości zastrzegają możliwość odwołania spotkania.

Przypomnijmy, że ostatnie spotkanie sympatyków tej części polskiej sceny politycznej w Tarnowie z Grzegorzem Schetyną zostało kilkukrotnie przerwane przez działaczy Młodzieży Wszechpolskiej, co odbiło się echem w całej Polsce.

2 komentarze do “Tarnów: Niesiołowski i Olbrychski w piątek spotkają się z KOD-owcami

  • hehehe pozazdrościli Schetynie i sami chcą doświadczyć na własnej skórze zachowania „kwiatu tarnowskiej młodzieży”? 🙂 W piątek KOD-owcy, w następną środę Richi Swetru… Będzie się działo!!

    Odpowiedz
  • WSTYDŻCIE SIĘ KODZIARZE DLACZEGO NIE WITALIŚCIE TAK „ZNAKOMITYCH” GOŚCI PRZED WEJŚCIE DO SALI LUSTRZANEJ.ZROBILI TO ZA WAS MŁODZI WSZECHPOLACY,ZROBILI TO GODNIE DAJĄC DO ZROZUMIENIA ŻE NIE CHCEMY KODU W TARNOWIE-BYŁEM,WIDZIAŁEM I SŁYSZAŁEM.NIE MIESZKAM, W TARNOWIE TYLKO W MAŁOPOLSCE I MOGĘ STWIERDZIĆ Że NIE CHCEMY KODU W MAŁOPOLSCE.WSTYD MNIE ZA MOJE POKOLENIE KODOWCÓW 65+ POKOLENIE NIEUDACZNIKÓW,KTÓRY NIE POTRAFIŁO ZAROBIĆ NA GODNE EMERYTURY,KTÓRE ZAUFAŁO OSZUSTOM.CHWAŁA POLSKIEJ MŁODZIEŻY-NIE DAJCIE SOBĄ MANIPULOWAĆ

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.