25 maja 2024
Aktualności

Tarnów: Ostatnia szansa na oddanie głosu w ramach Budżetu Obywatelskiego

Do jutra tarnowianie mogą głosować na jeden z 14 projektów tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Przypominamy, że głosować można tylko elektronicznie lub osobiście. Każdy uprawniony może oddać jeden głos. Głosujemy na stronie: https://bo.tarnow.pl/

 

Głosować można z komputerów i smartfonów z dostępem do internetu. Tarnowianie nie mający takiej możliwości mogą skorzystać z kilkudziesięciu infokiosków, rozlokowanych w całym mieście. Infokioski znajdują się w budynkach Urzędu Miasta Tarnowa przy ulicy Mickiewicza, Nowej i Goldhammera, w budynku basenu TOSiR przy ulicy Piłsudskiego 30, w przychodniach Centermedu, w Mościckim Centrum Medycznym i w DESKu. Za pomocą infokiosków można głosować również między innymi w przedszkolach i w Pałacu Młodzieży. Tym mieszkańcom, którzy z racji wieku, stanu zdrowia lub ograniczonej sprawności nie mogą oddać głosu przez internet, pracownicy Urzędu Miasta Tarnowa zapewnią pomoc. Aby ją uzyskać, wystarczy zgłosić się w Kancelarii Rady Miejskiej Urzędu Miasta Tarnowa, pod numerem telefonu: 14 68 82 847, w godzinach pracy urzędu. W razie potrzeby pracownicy urzędu zapewnią potrzebującym techniczną pomoc i niezbędny sprzęt. Tym razem tarnowianie mają do wyboru 14 projektów, a przeznaczona na ich realizację kwota wynosi 2,1 miliona złotych. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone 29 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.