30 września 2023
Aktualności

TARNÓW: Szkolny Festiwal Nauki E(x)plory 2022 w ZSME

15 grudnia w Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Tarnowie odbędzie się kolejna edycja Szkolnego Festiwalu Nauki E(x)plory 2022. W ramach tego wydarzenia, nauczyciele ZSME organizują warsztaty i pokazy dla uczniów ze szkół podstawowych. Patronem medialnym wydarzenia jest ,,Kurier Tarnowski”.
 
 
Rejestracji dokonać można drogą mailową na adres: warsztatydlasp@zsme.tarnow.pl, wypełniając formularz zgłoszenia, po zapoznaniu się z regulaminami. Zgłoszenie należy przesłać do dnia 2 grudnia.
 
Istnieje również możliwość zapoznania się uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z projektami naukowymi biorącymi udział w Szkolnym Festiwalu Nauki E(x)plory 2022. Rejestracja chętnych do odwiedzenia wystawy odbywa się drogą mailową na adres: warsztatydlasp@zsme.tarnow.pl, do 2 grudnia. W zgłoszeniu wystarczy podać nazwę szkoły i ilość osób w grupie – maksymalnie 20 uczniów.
 
Organizatorzy, drogą mailową, odpowiedzą na zgłoszenie z podaniem dokładnej godziny udziału uczniów w wydarzeniu.
W dniu Festiwalu uczniowie ZSME będą prezentowali przygotowane przez siebie projekty naukowe. Wszystkie zarejestrowane grupy wezmą udział w głosowaniu publiczności na najlepszy projekt,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.