21 kwietnia 2024
Aktualności

Tarnów: Szybciej na działkę? Nie ul. Wita Stwosza

Kolejna interwencja od jednego z naszych Czytelników. Tym razem sprawa dotyczy wiaduktu pod torami na ul.Wita Stwosza. Przed remontem można było przejechać tam autem osobowym na działki przy ul. Spytki z Melsztyna. – Choć wybudowany w zamierzchłych czasach, był bezpieczny i solidny. Obecnie jest tylko ładny – napisał do nas Czytelnik. 
Nasz Czytelnik zwraca uwagę, że mimo solidnych umocnień najwyraźniej nie zaprojektowano w tym miejscu możliwości przejazdu. Jedno jest jednak niezaprzeczalne – wszelki ruch aut skutecznie zatrzymuje betonowy blok.
–  Jak widać władze miasta mają gdzieś biednych emerytów, którzy skracając sobie drogę na działkę zaoszczędziliby parę złotych. Pytanie moje jest takie: dlaczego dopuszczono do budowy wiadukt gorszej jakości od starego? Przecież tamten mógł sobie zostać – zastanawia się nasz Czytelnik.
Czekamy na komentarz tarnowskiego magistratu.

Jeden komentarz do “Tarnów: Szybciej na działkę? Nie ul. Wita Stwosza

  • Ja mam taką małą sprawę do sprawdzenie przez waszą redakcję . Ul Szpitalna w Tarnowie , odcinek koło DPS . Kto podjął decyzję by na zimę zerwać tam asfalt , nie był pierwszej jakości ale jednak był i dało sie przejechać . Ja rozumiem że remont tej ulicy był konieczny, ale kto normalny zrywa asfalt przed zimą i zostawia taką ulice na zimę gdzie obecnie wybijają się dołki i stoją po opadach deszczu olbrzymie kałuże wody .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.