20 czerwca 2024
Aktualności

TARNÓW: W niedzielę Targ Regionalny

W najbliższą niedzielę przy ulicy Giełdowej 15 rozpocznie się drugi już w tym roku Targ Regionalny. Na miejscu będzie można kupić przetwory, miody, soki, syropy, warzywa, wina a nawet smażoną rybę. Ekologiczne zakupy rozpoczną się o godzinie 9. Zaprasza na nie Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Podczas targu spotkają się lokalni producenci żywności, którzy będą sprzedawać warzywa, miody i produkty pszczele, soki, syropy, sery, oleje, wędliny, a także produkty pielęgnacyjne na bazie lawendy. Na miejscu będzie można nabyć produkty bezpośrednio od producenta, z pominięciem pośredników, co wpływa na niższą cenę.

Nowością podczas najbliższego targu będzie Fish Truck, który został wpisany jako jedna z turystycznych atrakcji Małopolski. To niepowtarzalna okazja do zakupu karpia z pieca w warzywach, który otrzymał główne wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na przysmak z karpia. Będą też fishburgery i smażona ryba. Fish Truck należy do Gospodarstwa Rybackiego Przyborów, które posiada kilkaset hektarów stawów na terenie Małopolski. Ryby, które będą podawać, pochodzą wyłącznie z ich hodowli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.