Tarnów: W przedszkolach nr 24, 32, 35 zmieniają się dyrektorzy

W 11 przedszkolach publicznych prezydent Tarnowa powołał nowe władze. Dyrektorzy, wyłonieni w konkursach, przeprowadzonych w dniach 14 – 17 lutego, obejmą swoje stanowiska 1 września. W trzech przedszkolach – nr 24, 32, 35 – dojdzie do zmian na stanowiskach dyrektorskich, dziewięcioma pokierują dotychczasowi dyrektorzy.

Konkursy zostały ogłoszone w związku z upływem kadencji dyrektorów. Kandydatów oceniała komisja konkursowa, złożona z przedstawicieli prezydenta miasta, kuratorium, rad rodziców, rad pedagogicznych i związków zawodowych. Komisja zapoznała się z dokumentami złożonymi przez kandydatów i z przedstawionymi przez nich koncepcjami funkcjonowania przedszkoli. Konkursy dotyczyły stanowisk w 13 przedszkolach. Nie rozstrzygnięto ich w placówkach nr 3 i nr 13, pozostałe konkursy zostały rozstrzygnięte z następującym wynikiem: w Przedszkolu Publicznym nr 1 – Maria Bogucka, w Przedszkolu Publicznym nr 4 – Małgorzata Skicka – Stoga, w Przedszkolu Publicznym nr 6 – Danuta Batorska, w Przedszkolu Publicznym nr 14 – Danuta Zawadzka, w Przedszkolu Publicznym nr 24 – Małgorzata Mazur, w Przedszkolu Publicznym nr 27 – Jadwiga Trzaskalska, w Przedszkolu Publicznym nr 29 – Ewa Rubacha, w Przedszkolu Publicznym na 31 – Kinga Witek, w Przedszkolu Publicznym nr 32 – Monika Sienkowska, w Przedszkolu Publicznym nr 33 – Marta Koziara i w Przedszkolu Publicznym nr 35 – Katarzyna Sabat. Kadencja dyrektorów przedszkoli trwa 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.