15 czerwca 2024
Aktualności

TARNÓW: Zamknięcie odcinka ul. Łaziennej

 

MPEC Tarnów informuje, że w związku z budową sieci ciepłowniczej w rejonie parkingu oraz terenu Starostwa Powiatowego w Tarnowie nastąpią zmiany organizacji ruchu w rejonie ul. Łaziennej w Tarnowie.

 

Od piątku 12 sierpnia od godz. 16:00 do soboty 13 sierpnia do godz. 6:00 ul. Łazienna w Tarnowie zostanie zamknięta dla pojazdów na odcinku od ul. Narutowicza do końca działki Starostwa Powiatowego. Piesi będą mogli poruszać się wyłącznie chodnikiem po jednej stronie ul. Łaziennej.

Dla pojazdów zostaną wyznaczone objazdy:

  • do ulicy Łaziennej – przez ul. Narutowicza, ul. Limanowskiego, ul. Bema
  • do ulicy Narutowicza (dla pojazdów poruszających się czynnym odcinkiem ulicy Łaziennej) – przez ulicę wzdłuż Placu Bema (po południowej stronie Burku) i ul. Najświętszej Marii Panny

 

W sobotę 13 sierpnia po godz. 6:00 rano ruch na ul. Łaziennej zostanie przywrócony do normalnych warunków.

Ponadto od wtorku 16 sierpnia do piątku 26 sierpnia na ul. Łaziennej będą prowadzone prace odtworzeniowe, w wyniku których mogą nastąpić chwilowe, drobne utrudnienia w poruszaniu się pieszych i samochodów.

Projekt jest realizowany w ramach rozbudowy miejskiej sieci ciepłowniczej na odcinku od ul. Bema do ul. Łaziennej, a jego celem jest umożliwienie korzystania z ciepła systemowego nowym odbiorcom oraz optymalizacja pracy sieci ciepłowniczej w całym Tarnowie.

 

 

Projekt jest realizowany w ramach rozbudowy miejskiej sieci ciepłowniczej na odcinku od
ul. Bema do ul. Łaziennej a jego celem jest umożliwienie korzystania z ciepła systemowego nowym odbiorcom oraz optymalizacja pracy sieci ciepłowniczej w całym Tarnowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.