25 maja 2024
Aktualności

TARNÓW: Zjazd berneńczyków coraz bliżej!

Ważna informacja dla wszystkich miłośników berneńskich psów pasterskich! Przed nami już XI Tarnowski Zjazd Berneńczyków ,,Tarnów w Tricolorze”, który odbędzie się w dniach 30.05-1.06. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będzie można spotkać się z innymi właścicielami tych wspaniałych zwierząt oraz wziąć udział w licznych atrakcjach. Partnerem medialnym Zjazdu od lat jest ,,Kurier Tarnowski”.  

Już w czwartek (30,05) goście z całej Polski pojawią się w Tarnowie, by razem ze swoimi pupilami wziąć udział we wspólnej wycieczce. Natomiast głównym punktem programu będzie piątkowa parada berneńczyków w strojach szwajcarskich. Korowód ruszy spod boiska MKS Tarnovia o godz. 16:00 i przemierzy ulicę Krakowską aż do Rynku. Pod Ratuszem będzie można odpocząć, posłuchać słowa od organizatorów, obejrzeć występy Mariusza Kolinko, pokaz akrobatyczny oraz z bliska zobaczyć wóz strażacki.

Sobota natomiast upłynie pod znakiem integracji i zabawy. Na terenie ,,Dzikiego Boru” w Wał-Rudzie odbędzie się spotkanie przy grillu, zawody psio-ludzkie oraz prelekcja zoofizjoterapeutki Anety Góral z Animal Fizjo. To doskonała okazja do poznania innych właścicieli berneńczyków, wymiany doświadczeń oraz spędzenia czasu w miłym towarzystwie.

 

Organizatorkami zjazdu są Barbara i Kinga Truty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.