31 maja 2024
Aktualności

TARNÓW: Zmiana warty w PiS

Decyzją szefowej PiS okręgu nr 35 Anny Pieczarki, Pełnomocnikiem Komitetu Terenowego Prawa i Sprawiedliwości w mieście Tarnowie została Magdalena Szwajkosz. Jednocześnie funkcję Przewodniczącego Zarządu Komitetu Terenowego przestał pełnić Ryszard Pagacz, który jest obecnie Wicewojewodą Małopolski.

Dziękujemy Panu Ryszardowi za ciężką pracę jako Przewodniczącego Zarządu. Jednocześnie wyrażam głęboką nadzieję na naszą dalszą, dobrą współpracę w ramach struktur. Zmiany organizacyjne mają do siebie to, że pobudzają ludzi do działania, dają nowe pomysły. A przed nowym Pełnomocnikiem stawiam duże wyzwanie. Wierzę, że Pani Magdalena wzniesie wiele pozytywnej energii  – mówi Anna Pieczarka.

Magdalena Szwajkosz jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości od 2008 roku, od 2018 roku pełniła funkcję sekretarza tarnowskiego PiS.

To wielka odpowiedzialność. Przed nami wybory parlamentarne, a zaraz po nich samorządowe. W mieście, gdzie PiS wygrywał w wyborach parlamentarnych i do Sejmiku Województwa Małopolskiego, a przegrał do Rady Miejskiej mamy sporo do przepracowania. Przed nami czas, by pokazać mieszkańcom, że mamy pomysł na Tarnów, mamy wizję rozwoju naszego miasta i jesteśmy w stanie ją zrealizować – mówi Magdalena Szwajkosz. – Dziękuję za wyróżnienie i biorę się do pracy – dodaje.

Przypomnijmy, w lipcu szef Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński dokonał zmian w strukturze organizacyjnej partii. Kraj podzielono na 94 okręgi, w przybliżeniu odpowiadające okręgom w wyborach do Senatu. To zaś sprawiło, że PiS w naszym regionie został podzielony na dwa okręgi. Tarnów, powiat tarnowski i powiat dąbrowski to teraz okręg nr 35 w strukturach partii, a na ich czele stoi Anna Pieczarka – Poseł na Sejm RP. Pełnomocnicy okręgowi mają przed sobą zadanie przygotowania partii do nadchodzących wyborów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.