24 lutego 2024
AktualnościKultura

TEATR ZAPRASZA: „Jak rozweselić smutną skarpetkę?”

„Jak rozweselić smutną skarpetkę?” to tytuł wydarzenia przygotowany z myślą o najmłodszych. Bezpłatne warsztaty odbędą się  2 grudnia o godz. 10 w tarnowskim teatrze. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują wcześniejsze zapisy.

Po co nosimy skarpetki? Skąd się wzięła ich nazwa? Co zrobić z „samotnymi” skarpetkami, które nie mają pary? Czy da się zmienić zwykłe skarpetki w zabawki i dekoracje inne niż wszystkie? To tylko kilka pytań, na które spróbują odpowiedzieć organizatorzy warsztatów „Jak rozweselić smutną skarpetkę?”. Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat odbędą się w sobotę, 2 grudnia.

Uczestnicy warsztatów poznają historię skarpetek i ciekawostki na ich temat, ale przede wszystkim będzie to  okazja do dobrej zabawy przy tworzeniu zabawek sensorycznych ze skarpetek.

– Chciałabym, aby uczestnicy podczas warsztatów nie tylko usłyszeli coś ciekawego o skarpetkach, pobawili się nimi, ale także poznali przyjemny i kreatywny sposób na spędzanie wspólnego czasu podczas długich, zimowych wieczorów. Chcę pokazać, że taką samotną skarpetkę nie musimy wyrzucać, że możemy dać jej drugie życie, a przy okazji chronić środowisko. Spróbuję pokazać ile jest ciekawych rozwiązań, żeby połączyć zabawę z ekologią – zachęca Agnieszka Jasielec, która poprowadzi zajęcia.

Zapisy prowadzone są przez Biuro Promocji i Organizacji Widowni: 14 688 32 87, 784 976 025 lub 668 323 998, (czynne poniedziałek – piątek – od 8 do 16).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.