25 września 2023
AktualnościKryminalne

Tragedia pod Tarnowem. Nie żyje starsze małżeństwo

Sekcja zwłok wyjaśni przyczynę śmierci starszego małżeństwa spod Tarnowa. Ciała małżonków znaleziono w niedzielę 25 grudnia. Tarnowska policja pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności zmierzające do ustalenia okoliczności tej świątecznej tragedii.  

Do tej strasznej tragedii doszło w Łękawce w gminie Tarnów. Ciała starszego mężczyzny i kobiety znaleziono nad ranem w Boże Narodzenie. Małżeństwo (79-letnia kobieta i 83-letni mężczyzna) najprawdopodobniej zatruli się tlenkiem węgla. 

Na miejscu tego tragicznego zdarzenia jako pierwsi pojawili się strażacy, którzy zostali zaalarmowani przez bliskich, którzy martwili się, że z ich rodzicami nie ma kontaktu. Niestety, gdy strażacy pojawili się na miejscu, zarówno kobieta, jak i mężczyzna już nie żyli.  

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Przyczynę śmierci małżeństwa wyjaśni sekcja zwłok. Jedną z hipotez branych pod uwagę jest zatrucie tlenkiem węgla. Strażacy jednak nie stwierdzili obecności tlenku węgla w pomieszczeniach, stąd tak istotne w tej sprawie będą wyniki sekcji.  

Fot. ilustracyjne

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.