30 września 2023
AktualnościFotoreportaże

Uroczysty koncert z okazji Dnia Kobiet w gminie Dębno

– Dzisiejszy wieczór to okazja, by podziękować wszystkim mieszkankom gminy Dębno. To także moment, w którym wspólnie możemy dzielić się swoją obecnością i życzliwością. Życzę, aby wyniesione wrażenia stworzyły nie tylko piękne wspomnienia, ale także były źródłem radości – mówi wojewoda małopolski Łukasz Kmita.

Na zaproszenie wójta gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego wojewoda Kmita uczestniczył w wydarzeniu przygotowanym z okazji Dnia Kobiet. Halę widowiskowo-sportową wypełnili licznie przybyli mieszkańcy. Włoska muzyka i przygotowane atrakcje zachęcały do wspólnej zabawy.

– Proszę pozwolić, że korzystając z okazji, przekażę wszystkim Paniom najlepsze życzenia z okazji zbliżającego się święta: dużo zdrowia i sił, a także determinacji w spełnianiu marzeń, zarówno tych dużych, jak i nieco mniejszych – dodaje wojewoda.

Tradycyjnie, Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony jest 8 marca. Pierwsze takie wydarzenie miało miejsce 28 lutego 1909 r. w Nowym Jorku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.