18 maja 2024
Aktualności

W gminie Wojnicz odbędzie się rodzinny piknik 800+

W sobotę, 29 lipca na boisku sportowym w Ispie (gm. Wojnicz) odbędzie się piknik rodzinny Rodzina 800+. W programie animacje, gry zespołowe dla dzieci, bańki mydlane i niespodzianki. Moc atrakcji czeka na wszystkie rodziny, które zechcą wziąć udział w wydarzeniu.

Minister Rodziny i Polityki Społecznej – Marlena Maląg, Wojewoda Małopolski – Łukasz Kmita oraz Burmistrz Wojnicza – Tadeusz Bąk serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy Wojnicz i okolic, a także gości odwiedzających region tarnowski, do udziału we wspólnej zabawie podczas Pikniku Rodzinnego 800+, który odbędzie się już w najbliższą sobotę (29 lipca) na boisku sportowym w Ispie (gm. Wojnicz).

Piknik odbywa się w ramach akcji promocyjnej rządowego programu „Rodzina 800+”, w którym głównym założeniem jest podwyższenie od stycznia 2024 roku świadczenia 500+ do 800+ na każde dziecko.

Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 14. i potrwa do godziny 19. W programie pikniku wiele atrakcji dla całych rodzin. Powstanie dmuchane miasteczko z placem zabaw. Będą gry, konkursy i wiele animacji dla dzieci m. in. kule wodne, eurobangee, czy pokaz robienia gigantycznych baniek mydlanych i skręcania balonów.  Na dużej scenie zagra Mateusz Mijał.

Oprócz szeregu atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych, na uczestników czekają punkty informacyjne, w których można dowiedzieć się więcej na temat zmian w programie „Rodzina 500+”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.