W weekend ruszy tarnowskie lodowisko?

Trwają przygotowania do otwarcia lodowiska w Tarnowie. Jeśli wszystko pójdzie z godnie z planem, a temperatury w nocy utrzymają się na minusie, już w ten weekend będzie się można poślizgać na płycie. Drugi scenariusz przewiduje otwarcie lodowiska 6 grudnia, na mikołajki.

W tym roku ponownie będzie można skorzystać tylko z jednego lodowiska. Mobilny obiekt w Mościcach nie zostanie uruchomiony ze względu na budowę kompleksu rekreacyjnego. Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji planuje natomiast otwarcie zadaszonego lodowiska na ulicy Wojska Polskiego 14 w najbliższy weekend. Żeby tak się stało, temperatura w nocy musi być minusowa, a w ciągu dnia nie przekraczać kilku stopni na plusie.

Opłata za skorzystanie z lodowiska zostaje taka sama – wypożyczenie łyżew kosztuje 8 zł za godzinę zegarową. Za skorzystanie ze ślizgawki dorośli muszą zapłacić 12 zł (9 zł z Tarnowską Kartą Premium), natomiast bilet ulgowy kosztuj 8 zł (7 zł z Tarnowską Kartą Premium) za 45 minutową tercję. Grupy szkolne oraz posiadacze Karty Tarnowskiej Rodziny będą mieli także dodatkowy rabat i zapłacą 6 zł, a uczestnicy akcji zimowej tylko 3 zł.

Lodowisko będzie otwarte od godziny 10 do 20 (ostatnie wejście).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.