24 lutego 2024
Aktualności

Wakacje z Biedronką? Sieć kusi płatnymi praktykami

Ok. 100 studentów będzie mogło uzupełnić wiedzę akademicką o rzeczywiste doświadczenia biznesowe w firmie Jeronimo Martins Polska, będącej właścicielem sieci sklepów Biedronka. Do końca maja trwa rekrutacja do programu praktyk letnich w różnych działach w Biurze Głównym firmy w Warszawie oraz biurach regionu w całej Polsce. 

– Udział w programie praktyk letnich w naszej firmie, będącej liderem branży detalicznej w Polsce, to wyjątkowa szansa na rozwój dla ambitnych studentów. Umożliwiamy im poznanie naszej firmy od kuchni oraz zdobywanie praktycznej wiedzy i unikalnego doświadczenia – informuje Magdalena Poradzka, dyrektor ds. rekrutacji i wizerunku pracodawcy w Jeronimo Martins Polska.

W programie mogą wziąć udział studenci od II do V roku studiów, niezależnie od ich kierunku. Nie muszą posiadać specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Ważne jest natomiast, by wyróżniali się nastawieniem na rozwój, samodzielnością, łatwością nawiązywania kontaktów, zaangażowaniem oraz zainteresowaniem obszarem, w jakim chcą odbyć praktyki. Mile widziana jest także aktywność w organizacjach studenckich lub wolontariacie.
Wyłonieni w rekrutacji uczestnicy praktyk będą zdobywać doświadczenie w różnorodnych działach i sekcjach firmy, m.in. personalnym, marketingu, zakupów, kontroli magazynu czy dostaw. Mogą liczyć na pracę pod okiem doświadczonych specjalistów – opiekunów praktyk oraz na realizację samodzielnych projektów.

– Praktyki w Jeronimo Martins Polska to był strzał w dziesiątkę! Zgłaszając się do programu, liczyłam na poszerzenie swoich kompetencji w obszarze HR, jednak chciałam czegoś więcej niż zgłębienia wiedzy na temat procesu rekrutacji. Dział, w którym pracowałam – Management Development – dał mi szansę na ogromny rozwój, zdobycie nowej wiedzy i świetny mentoring współpracowników oraz przełożonych – zachęca Patrycja Lewandowska, uczestniczka zeszłorocznej edycji programu.

Praktyki realizowane będą od czerwca do września. Studenci zatrudnieni zostaną w oparciu o umowę zlecenie, a za swoją pracę otrzymają atrakcyjne wynagrodzenie. W sumie w całej Polsce zostanie przyjętych ok. 100 praktykantów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.