Wielkie porządki w gminie Tarnów

Nasadzenia nowych krzewów, gruntowne sprzątanie skarp i centrów wsi – w gminie Tarnów na dobre ruszyły wiosenne porządki i prace upiększające. Są one prowadzone we wszystkich miejscowościach. I, co ciekawe, wzorem lat ubiegłych, realizują je nie tylko przez pracownicy Referatu Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy, ale i Centrum Kultury i Bibliotek. 

Nowe krzewy pojawiły się już m.in. przy terenach leśnych, przemysłowych i w pobliżu boiska sportowego w Woli Rzędzińskiej.
Lada chwila ponadto, najprawdopodobniej w maju, nowe krzewy pojawią się na terenie powstającego parku w Tarnowcu, zaprojektowanego przez uczniów z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych. Teren będzie zagospodarowywany, gdy tylko ustabilizuje się pogoda.

Przemieszczając się przez gminę Tarnów co rusz można napotkać ekipy porządkowe z Urzędu Gminy Tarnów. W Koszycach Małych na przykład, po zimie, sprzątane są pobocza i skarpy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.