18 maja 2024
Aktualności

Wierzchosławice: Zawody wędkarskie już 15 października

Wójt gminy Wierzchosławice Zbigniew Drąg oraz Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Tarnowie serdecznie zapraszają mieszkańców gminy oraz wszystkich amatorów wędkarstwa na drugą edycje indywidualnych otwartych zawodów wędkarskich o puchar Wójta Gminy Wierzchosławice.

Zawody zaplanowano na sobotę 15 października 2016 r., a odbędą się w miejscowości Wierzchosławice-Trzydniaki na akwenie pożwirowym staw S1. Zbiórka uczestników w miejscu zawodów o godzinie 7.00.

Zawody rozgrywane w formie zawodów towarzyskich techniką: spławik grunt dwie wędki. Prawo startu mają wszyscy wędkarze zrzeszeni w Polskim Związku Wędkarskim. Pula nagród to 1500 zł. Opłata startowa 20 zł w biurze zawodów (płatne w dniu zawodów w biurze organizacyjnym). Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek dla uczestników zawodów.

– Serdecznie zapraszam do udziału w kolejnej edycji zawodów wędkarskich organizowanych o Wędkarski Puchar Wójta Wierzchosławic. To doskonała okazja do promocji walorów przyrodniczych naszej Gminy oraz do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Cieszę się, że przy współpracy z tarnowskim oddziałem Polskiego Związku Wędkarskiego organizujemy to wydarzenie – mówi wójt gminy Wierzchosławice Zbigniew Drąg.

Program zawodów:
7.00 – 7.30 – rejestracja i zapisy
7.30 – 8.00 – odprawa i losowanie stanowisk
8.00- 10.00 – przygotowanie do zawodów
10.00-14.00 – zawody
14.00-14.30 – posiłek oraz oficjalne zakończenie zawodów, wręczenie
pucharów i nagród

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.