19 czerwca 2024
Aktualności

Wojnicz: O krok od tragedii. Policjanci pomogli 53-latkowi leżącemu na podłodze z głową w misce wypełnionej wodą

Ostatnie święto mogło zakończyć się tragicznie dla 53-letniego mężczyzny, gdyby nie szybka reakcja policjantów z Wojnicza.

Podczas świątecznego weekendu mundurowi odwiedzili jednego z mieszkańców swojej gminy. Mieli za zadanie przesłuchać go do prowadzonej przez policję sprawy. Po wylegitymowaniu mężczyzna oświadczył, że musi wyłączyć gotujący się na gazie obiad, poprosił o chwilę zwłoki i zniknął za drzwiami wejściowymi, pozostawiając mundurowych przed domem.

Jako, że czas oczekiwania dziwnie się wydłużał, a ze środka dobiegał podejrzany hałas, zaniepokojony rozwojem sytuacji policjanci zdecydowali o wejściu do domu. W jednym z pomieszczeń zastali leżącego na podłodze nieprzytomnego pana, z głową w misce wypełnionej wodą z praniem. Nie czekając ani chwili dłużej zaczęli udzielać mężczyźnie pierwszej pomocy i wezwali pogotowie. W oczekiwaniu na przyjazd karetki ustalili, że za pogorszeniem stanu 53-latka prawdopodobnie odpowiedzialna jest choroba na którą cierpi, co potwierdził na miejscu lekarz. Został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Tarnowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.