25 maja 2024
Aktualności

Wracali z Niemiec bez robienia przerw. Dachowali pod Brzeskiem [ZDJĘCIA][WIDEO]

Dachowanie małego bmw na autostradzie A4. Dwie osoby trafiły do szpitala. Do wypadku doszło tuż przed zjazdem na Brzesko na nitce autostradowej w stronę Rzeszowa. 

Na miejscu pojawili się strażacy, ratownicy medyczni i policjanci. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane około godziny piątej rano. Ratownicy udzieli pierwszej pomocy dwóm mężczyznom uczestniczącym w zdarzeniu drogowym. Trafili oni do brzeskiego szpitala. Badania wykonane w placówce medycznej wykluczyły potrzebę ich hospitalizacji. Mężczyźni po badaniach zostali wypisani do domu. Policjanci ruchu drogowego tarnowskiej komendy ustalili, że 50-letni kierowca mieszkaniec Podkarpacia po wykonaniu manewru wyprzedzania zjechał na prawą stronę, a następnie zjechał na pobocze i uderzył w bariery po prawej stronie drogi. To z kolei spowodowało, że bmw przewróciło się na dach. Utrudnienia na 465 kilometrze w kierunku Rzeszowa trwały do chwili usunięcia zniszczonego samochodu, które miało miejsce dopiero około godziny 9 rano.

Podczas rozmowy z uczestnikami dachowani policjanci usłyszeli, że wracali z Niemiec bezpośrednio po pracy. Nie robili żadnych przerw, jedynie kierowca pił napoje energetyczne. Niestety zmęczenie go pokonało i w pewnym momencie zasnął za kierownicą. Na szczęście w groźnym dachowaniu nikt nie ucierpiał, zniszczony jedynie został samochód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.