Wypadek w Woli Szczucińskiej. Samochód uderzył w mostek i ogrodzenie, straż i pogotowie na miejscu
Groźnie wyglądało zdarzenie, do którego doszło w czwartek, 21 maja, w Woli Szczucińskiej w powiecie dąbrowskim. Na drodze wojewódzkiej nr 982 samochód dostawczy zjechał z jezdni, uderzył w betonowy mostek i ogrodzenie. Służby zostały wezwane po godzinie 11. Na miejscu ratownicy zastali rozbity pojazd marki Opel. Samochodem podróżowały dwie osoby.
Opel zjechał na przeciwny pas
Ze wstępnych informacji przekazanych przez policję wynika, że pojazd z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie wypadł z drogi. Auto uderzyło w betonowy mostek.
Poszkodowani to 51-letni kierowca oraz 49-letni pasażer. Policja informuje, że kierujący był trzeźwy.
Dwie osoby zabrane do szpitala
Na miejsce skierowano zespoły ratownictwa medycznego. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala.
W działaniach uczestniczyły cztery zastępy strażaków, dwie karetki pogotowia oraz policjanci. Ze względu na utrudnienia ruch na drodze wojewódzkiej nr 982 odbywał się wahadłowo.
Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez służby.
Dziękujemy, że przeczytałeś nasz artykuł do końca. W Kurierze Tarnowskim każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach z Tarnowa i regionu.
Bądź na bieżąco! Obserwuj Kurier Tarnowski w Wiadomościach Google, odwiedź nas także na Facebooku i YouTubie.
Masz temat? Napisz do nas: kontakt@kt24.pl
