4 grudnia 2023
Aktualności

Zaproszenie: Tarnowskie Colloquia Naukowe PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie zaprasza na niezwykłą uroczystość promującą pierwsze numery „Tarnowskich Colloquiów Naukowych” – czasopisma PWSZ. Promocja odbędzie się w piątek, 17 marca 2017 r. w auli PWSZ (C017).

„Tarnowskie Colloquia Naukowe” ukazują się od roku 2016 i obecnie stanowią jeden z fundamentów działalności naukowej PWSZ udzielając łamów zarówno swoim pracownikom, jak i autorom zewnętrznym. Czasopismo wydawane jest w seriach tematycznych. Obecnie ukazały się numery inicjujące serie tematyczne prac z dziedziny nauk o zdrowiu i kulturze fizycznej oraz nauk humanistycznych. W przygotowaniu są tomy gromadzące rozprawy z dziedziny nauk ścisłych, społecznych i ekonomicznych oraz sztuki.

Podczas promocji będzie można poznać redaktorów i autorów „Tarnowskich Colloquiów Naukowych”, porozmawiać z naukowcami, nauczycielami akademickimi i studentami, zapoznać się z dorobkiem tarnowskiego środowiska naukowego oraz wysłuchać wykładu redaktora naczelnego TCN, dra hab. Michała Nawrockiego, prof. PWSZ pt. Kilka komentarzy do słowa „prawda”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.