28 maja 2024
AktualnościKryminalne

Zarysował 4 samochody. Grozi mu 5 lat odsiadki

Policjanci zatrzymali 60-latka, który ostrym narzędziem przerysował 4 samochody w Brzesku. Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W marcu właściciele 4 aut zgłosili się na komendę informując, że ich zaparkowane w Brzesku pojazdy zostały zarysowane. Do uszkodzenia BMW doszło w nocy z 14/15 marca, następnie trzy samochody Mazda, Mitsubishi i Renault zostały zniszczone 22 marca. Uszkodzenia zostały wycenione na kwotę blisko 6 tysięcy złotych. Policjanci m.in. wykonali oględziny samochodów oraz zabezpieczyli monitoring z miejsca, gdzie doszło do zdarzeń.

27 marca policjant z Brzeska przebywając na terenie miasta w czasie wolnym od służby zauważył mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi podejrzanego o uszkodzenia. O tym fakcie poinformował funkcjonariuszy będących na służbie, którzy dokonali zatrzymania 60-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. 28 marca mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.