18 czerwca 2024
Aktualności

Zastępca prezydenta z pozytywnym wynikiem Covid-19

Zastępca prezydenta Tarnowa Tadeusz Kwiatkowski ma pozytywny wynik badania na Covid-19. W Urzędzie Miasta Tarnowa wdrożone zostały wszystkie obowiązkowe procedury wynikające z przepisów o stanie epidemii.

Tadeusz Kwiatkowski poddał się testom na Covid-19 prywatnie, nie mając żadnych objawów. Wyniki testu otrzymał w czwartek 30 lipca i okazały się pozytywne. W Urzędzie Miasta Tarnowa, we współpracy z tarnowskim sanepidem natychmiast zostały wdrożone wszystkie obowiązujące procedury epidemiologiczne: stworzona została lista osób, z którymi zastępca prezydenta miał kontakt w ciągu ostatnich dni (przebywanie w bliskiej odległości przez minimum 15 minut) i te osoby zostaną poddane kwarantannie, od czworga z nich (zastępczyni prezydenta Dorota Krakowska, skarbnik Sławomir Kolasiński i dwie pracownice sekretariatu) pobrane zostaną wymazy do testów.

Zastępca prezydenta nie ma żadnych objawów i przebywa w domu, stwierdził, iż będzie pracował zdalnie. Również D. Krakowska i S. Kolasiński do czasu otrzymania wyników testów będą pracowali zdalnie.

Prezydent Roman Ciepiela był przez ostatnie dni poza urzędem, przebywał na zwolnieniu lekarskim i nie miał kontaktu z T. Kwiatkowskim. Prezydent wraca do pracy w poniedziałek 3 sierpnia i przejmuje wszystkie swoje obowiązki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.