4 grudnia 2023
AktualnościKryminalne

Zginął przygnieciony ciągnikiem

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę, gdzie podczas prac związanych z opryskiwaniem drzewek w sadzie zginął 73-letni mężczyzna, który został przygnieciony własnym ciągnikiem.

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Piaski Drużków (gm. Czchów). Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna w sobotnie popołudnie wyjechał ciągnikiem do sadu oddalonego kilkadziesiąt metrów od miejsca jego zamieszkania. Mężczyzna po kilkudziesięciu minutach został znaleziony przez członków rodziny, którzy zaniepokojeni brakiem odgłosu pracującego silnika przyszli do sadu zobaczyć czy wszystko jest w porządku. Wtedy też zauważyli przewrócony w rowie melioracyjnym bezpośrednio przy sadzie ciągnik rolniczy, a pod nim 73-letniego mężczyznę. Pomimo podjętych czynności reanimacyjnych kierujący ciągnikiem zmarł. Na miejscu  z udziałem prokuratora wykonano oględziny miejsca zdarzenia, zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji. Brzescy policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać okoliczności tej tragedii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.