25 kwietnia 2024
AktualnościKryminalne

ZGŁOBICE: Groźnie wyglądająca kolizja

Na wysokości OSP w Zgłobicach zderzyły się dwie osobówki. Interweniowali ratownicy medyczni, a poszkodowani trafili do tarnowskiego szpitala. Skończyło się jedynie kolizją, a sprawca został ukarany mandatem karnym.

Tuż przed piętnastą na jednym ze skrzyżowań w Zgłobicach zderzyły się dwa samochodu osobowe. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że kierujący samochodem osobowym seat, wjechał na skrzyżowanie, nie stosując się do obowiązującego oznakowania. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z kierującą nissanem. Oboje kierowcy uskarżali się dolegliwości bólowe, w związku z tym trafili do tarnowskiego szpitala. Okazało się jednak, że z ogólnymi potłuczeniami mogli opuścić placówkę medyczną. Kierowca seata został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Ruchu w Zgłobicach na wysokości ul. Zgłobickiej i Topolowej był przez kilkadziesiąt minut utrudniony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.