20 kwietnia 2024
Kryminalne

Złodziej drona długo nie nacieszył się łupem

Policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który w jednym ze sklepów ukradł artykuły na kwotę ponad 1 tys. zł. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 3 stycznia. W godzinach popołudniowych policjanci otrzymali informację o kradzieży w jednym ze sklepów na terenie Brzeska. Ze sklepowych półek zniknął dron oraz artykuły kosmetyczne, łącznie towar za kwotę ponad 1 tysiąca złotych. Policjanci, którzy na miejscu zajęli się wyjaśnianiem sprawy przejrzeli sklepowy monitoring, który dokładnie uchwycił wizerunek sprawcy.

Informacje o rysopisie i ubiorze sprawcy trafiły do policjantów patrolujących miasto. Po kilkudziesięciu minutach mundurowi wypatrzyli w rejonie ulicy Kościuszki w Brzesku mężczyznę dokładnie odpowiadającemu opisowi i zatrzymali go. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego. Przy sobie posiadał część skradzionego chwilę wcześniej towaru. 35-latek usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.