13 lipca 2024
Aktualności

Zmiany we władzach Grupy Azoty! Nowym prezesem został Wojciech Wardecki

Decyzją Rady Nadzorczej zostałem dziś odwołany z funkcji Prezesa Zarządu Grupy Azoty SA. Wraz ze mną Spółkę opuszczają moi najbliżsi współpracownicy. Czas, który miałem zaszczyt spędzić w Grupie Azoty był dla mnie doświadczeniem niezwykłym – ciężką i odpowiedzialną pracą, ale i ogromnym honorem – poinformował Mariusz Bober, były już prezes Grupy Azoty.

– W trakcie moich działań na rzecz Spółki wielokrotnie podkreślałem, że my dzisiaj jesteśmy tylko jedną ze zmian w sztafecie pokoleń i nasza duma z Grupy Azoty tak naprawdę jest dumą tych wszystkich, którzy byli przed nami. Teraz z radością i dumą ustępuję miejsca kolejnym menadżerom, dla których praca w Grupie Azoty, tak jak dla mnie, znaczyć będzie o wiele więcej niż zwykłe wykonywanie swoich obowiązków zawodowych. Będę im szczerze kibicował – czytamy na jednym z portali społecznościowych, gdzie cytowany jest Mariusz Bober.

Nowym prezesem Grupy został Wojciech Wardacki, doktor nauk ekonomicznych. Od kwietnia 2016 r. pełnił funkcję prezesa ZCh Police.

Przypomnijmy, że w zarządzie firmy jest także były poseł Józef Rojek. Czy także on został odwołany i musi pożegnać się z funkcją wiceprezesa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.