21 kwietnia 2024
Aktualności

ZPS: Analityka po nowemu [ZDJĘCIA]

Kolejny remont w Zespole Przychodni Specjalistycznych zakończony. Tym razem gruntownej modernizacji została poddana Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej. W pomieszczeniach na trzecim piętrze zrobiło się przytulnie i bardziej komfortowo.

Pacjenci mają teraz do dyspozycji nowoczesną rejestrację, przestronną i wygodną poczekalnię oraz nową toaletę. Więcej miejsca jest także w samym Punkcie Pobrań.

To ogromnie ważne przy specyfice naszej pracy, bo rano czeka wielu pacjentów na badania – mówi kierownik Pracowni Beata Holik – Januś.

Samo laboratorium zostało odnowione, przemeblowane i unowocześnione. Pracownia wzbogaciła się m.in. o dygestorium, które zapewnia większy komfort i bezpieczeństwo pracy.

– Systematycznie się zmieniamy: modernizujemy i doposażamy poradnie i pracownie, żeby móc diagnozować i leczyć pacjentów w bardziej komfortowych warunkach, na miarę współczesnych wymagań – komentuje prezes ZPS Piotr Augustyński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.