28 lutego 2024
AktualnościKryminalne

Zwłoki znalezione w rowie

Dąbrowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 75-letniego mieszkańca gminy Radgoszcz, w powiecie dąbrowskim. Ciało mężczyzny znaleziono w miejscowości Narożniki w rowie melioracyjnym. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji.

Wczoraj po godzinie 18., dyżurny policji w Dąbrowie Tarnowskiej przyjął zgłoszenie o znalezieniu ciała mężczyzny w miejscowości Narożniki w gminie Radgoszcz, które znajdowało się w rowie melioracyjnym. Na miejsce skierowany został patrol policji, a także załoga pogotowia ratunkowego, która stwierdziła zgon mężczyzny. Jak ustalili policjanci, zgłaszający rozpoznał 75-letniego mieszkańca gminy Radgoszcz i powiadomił służby.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej wykonywali czynności procesowe. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane podczas dalszych czynności prowadzonych pod nadzorem prokuratury. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.