30 maja 2024

O nas

kt-logoJuż jest. „Kurier Tarnowski”. To Gazeta Każdego Mieszkańca.

Wydarzenia ostatnich lat w Tarnowie pokazują jak dużą rolę mają do odegrania lokalne media. Dlaczego? Bo ludzie powinni znać prawdę, nawet najgorszą i najbardziej kontrowersyjną. Bynajmniej nie dla podgrzewania atmosfery w mieście, czy pogoni za tanią sensacją. Zwykli mieszkańcy, którzy nie interesują się polityką decydują o tym kto będzie kształtował ich codzienne życie.

Dlaczego Kurier?

Galopujące bezrobocie, coraz większa bieda i rosnące ceny sprawiają, że w dzisiejszych czasach mało kogo stać na to, aby wydać nawet banalne dwa złote na zakup gazety w kiosku, która i tak prezentuje półprawdy a jej niski nakład sprawia, że jest tylko dla wybranych. Ci, którzy to robią interesują się bieżącymi wydarzeniami i mają już sprecyzowane poglądy. My natomiast, chcemy trafić z gazetą do ludzi, którzy mają najmniejszy dostęp do informacji. Zwykłych tarnowian, którzy robią zakupy w osiedlowych sklepach i czekają w długich kolejkach w przychodniach lekarskich. Tam będzie można znaleźć Naszego Kuriera i zagłębić się w lekturze. Wielotysięczny, darmowy nakład Kuriera Tarnowskiego różnymi kanałami dotrze do mieszkańców Tarnowa.

Regularnie, co dwa tygodnie informujemy Państwa o tym, co w Tarnowie i regionie dzieje się ważnego, mniej ważnego, na pierwszy rzut oka nieistotnego, ale ciekawego. Kurier Tarnowski już słynie z bezkompromisowych, ale obiektywnych materiałów.

Dla mieszkańców

To właśnie oni najbardziej oczekują informacji, których nie znajdą w mainstreamowych, lokalnych mediach.

Kurier Tarnowski – Gazeta Każdego Mieszkańca

Ostre pióro, duży zasięg, skuteczna reklama!