20 czerwca 2024
Aktualności

ARiMR wspiera edukację młodych

Wczoraj Paweł Smoleń – zastępca dyrektora Małopolskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, przekazał Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie 2 notebooki.

Dyrektor CKiW OHP w Tarnowie Tomasz Stelmach, dziękując za przekazane komputery wyraził przekonanie, że przyczynią się one do uatrakcyjnienia wyposażenia świetlic działających w placówce. Świetlica to miejsce szczególnie ważne dla młodzieży, dla których realizowane zajęcia to nie tylko czas zabawy, ale również czas rozwijania wielu cennych zainteresowań i pasji.

W ramach prowadzonych zajęć komputerowych, uczestnicy tarnowskiego Centrum poprzez gry i zabawę, które stanowią zachętę do aktywnego działania, rozwijają swoje kompetencje i kreatywne myślenie. Bez komputerów współczesna edukacja nie może się obejść, dlatego przekazane komputery będą wsparciem dla wychowawców i  instruktorów, którzy wykorzystują ich możliwości w codziennej pracy z młodzieżą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.