20 czerwca 2024
Aktualności

Chciał skoczyć z trzeciego piętra w Sylwestra?

Po godzinie 20. w noc sylwestrową dyżurny CPR-u wysłał do jednego z bloków w Tarnowie służby ratunkowe po informacji o tym, że na trzecim piętrze za oknem wisi mężczyzna z nogami w dół, kurczliwie trzyma się rękami parapetu i krzyczy.

Na miejscu błyskawicznie zjawili się strażacy, którzy zaczęli oświetlać wskazany blok. Informacji o wiszącym mężczyźnie nie potwierdzili, przekazali natomiast, że na trzecim piętrze w mieszkaniu stoi mężczyzna i przygląda się temu co się dzieje. Strażacy podeszli do mieszkania i rozmawiali z młodym człowiekiem, który zaprzeczył, by wisiał za oknem, zaprzeczył, że ma myśli samobójcze.

Mężczyzna został przebadany przez przybyłą na miejsce załogę pogotowia. Policjanci sprawdzili go w policyjnych bazach danych i tu okazało się, że 19-latek jest poszukiwany do odbycia kary w zakładzie karnym na mocy nakazu doprowadzenia wydanego przez sąd w Brzesku. Został on zatrzymany i doprowadzony do komisariatu, gdzie spędziłby najbliższe godziny. Na miejscu okazało się jednak, że może uwolnić się od kary, wpłacając wskazaną przez sąd grzywnę. Z pomocą przyszedł ojciec, który okazał dowód wpłaty grzywny i razem z synem opuścili komisariat.

Młody człowiek uwolnił się od kary więzienia i przełom roku mógł spędzić w gronie znajomych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.