Chowała haszysz w wersalce

W zeszłym tygodniu tarnowscy „kryminalni” podczas przeszukania jednego z mieszkań w bloku odnaleźli w wersalce ponad 700 gram haszyszu oraz 90 gram marihuany.

Zatrzymano czterdziestoczteroletnią kobietę, właścicielkę mieszkania oraz jej córkę. Podczas przesłuchania, młodsza z nich przyznała się do posiadania znacznej ilości narkotyków. Została doprowadzona do tarnowskiej prokuratury, gdzie przedstawiono jej zarzut nabywania, przechowywania oraz sprzedaży narkotyków. Tarnowski sąd zastosował wobec niej izolacyjne środki zapobiegawcze w postaci 3-miesięcznego tymczasowego aresztowania. Dziewiętnastolatkę osadzono w Areszcie Śledczym w Krakowie. Czterdziestoczterolatka po przesłuchaniu została zwolniona.

Sprawa ta ma charakter rozwojowy i w dalszym ciągu prowadzona jest przez Komisariat Policji Tarnów-Centrum. Za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających ustawodawca przewiduje karę pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.