28 lutego 2024
AktualnościKryminalne

Eksplozja w Kąśnej Dolnej – co się stało?

Wczoraj około godziny 18. na równe nogi zostały postawione służby ratownicze w regionie tarnowskich. W Kąśnej Dolnej doszło do tajemniczej eksplozji, w wyniku której ranne zostały dwie osoby. Poszkodowani trafili do szpitali. Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Poszkodowani to 30-latek i 70-latek. Młodszy mężczyzna z poważnymi poparzeniami trafił do krakowskiego szpitala. Starszy mężczyzna natomiast był poparzony od pasa w dół, ale jego obrażenia były na tyle niewielkie, że dziś opuścił tarnowski szpital. 

Według informacji przekazanych dziś przez tarnowską policję okazuje się, że mężczyźni posiadali duże ilości lontu, który podpalili. Następnie doszło do szybkiego i niekontrolowanego dużego zapłonu i eksplozji. 

Obecnie policja wyjaśnia wszystkie okoliczności tego niebezpiecznego zdarzenia. Na obecnym etapie nie wiadomo, czy ktoś będzie miał postawione zarzuty.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.