21 lutego 2024
Aktualności

Gra Miejska: Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie

Tradycyjnie na przełomie września i października młodzież tarnowskich szkół weźmie udział w Grze Miejskiej „Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie” organizowanej od 2012 roku.

W tegorocznej piątej edycji, partnerem projektu będzie Instytut Filologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, która w tegorocznym rankingu „Perspektyw” zajęła trzecia miejsce w kategorii wyższych szkół zawodowych w Polsce a od dwóch lat jest liderem w kraju w kategorii najchętniej wybieranej szkoły zawodowej.

Dzięki współpracy z wykładowcami PWSZ w Tarnowie młodzież weźmie udział w warsztatach i szkoleniach przygotowujących do stworzenia mini formy filmowej na temat tarnowskich atrakcji na ścieżce zakochanych.

W tegorocznej edycji wezmą udział uczniowie reprezentujący II LO, XVI LO, ZSP oraz ZST w Tarnowie – Mościcach. Finał Gier Miejskich Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie odbędzie się w piątek 13 października. Rozpoczęcie o godzinie 11.00 w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury, które po raz kolejny gości finalistów tego projektu.

Celem projektu „Gry Miejskie Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie” jest poszerzenie wiedzy i znajomości historii, współczesności oraz atrakcji Tarnowa wśród młodzieży szkolnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.