21 kwietnia 2024
Aktualności

Jamróg zostaje w Tarnowie

Jakub Jamróg ustalił wczoraj warunki kontraktu z Grupą Azoty Unią Tarnów na sezon 2018. Wychowanek tarnowskiego klubu jest tym samym drugim zawodnikiem (w poprzednim tygodniu kontrakt podpisał Duńczyk, Kenneth Bjerre), który w przyszłym roku reprezentował będzie barwy beniaminka żużlowej PGE Ekstraligi. Do podpisania umowy dojdzie w pierwszej połowie listopada.

Przypomnijmy, że 26-letni Jakub Jamróg, po zdobyciu w 2012 roku z klubem z Tarnowa tytułu mistrza Polski przeniósł się do Łodzi i do roku 2016 reprezentował barwy tamtejszego pierwszoligowego Orła.

W zakończonym niedawno sezonie Jakub Jamróg znów jeździł dla „Jaskółek”. Wystąpił w dwunastu meczach Nice 1. Ligi Żużlowej i startując w pięćdziesięciu pięciu wyścigach uzyskał średnią 2.182 punktu na bieg. Dało mu to dziesiąte miejsce w lidze i czwartą lokatę w klasyfikacji wewnątrzklubowej (za Kennethem Bjerre, Mikkelem Michelsenem i Arturem Mroczką). Warto także wspomnieć, że Jakub Jamróg wywalczył w tym roku z zespołem z Nagyhalasz tytuł drużynowego mistrza Węgier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.