21 kwietnia 2024
Aktualności

Kiedy zapadlisko na ul. Dobrzańskiego zostanie zlikwidowane?

Już 20180102_101531od czterech miesięcy przewodniczący Rady Osiedla Koszyce Tadeusz Mazur upomina się o likwidację zapadliska, które powstało na ul. Dobrzańskiego, nieopodal skrzyżowania z ul. Okulickiego. 

Półmetrowa dziura w jezdni, jak relacjonuje Tadeusz Mazur, nikogo nie obchodzi w tarnowskim Zarządzie Dróg i Komunikacji.

Tak ZDiK, jak i dyrektor Marian Ogrodnik nie reagują na wielokrotne monity – tłumaczy nam Tadeusz Mazur, który właśnie skierował pismo w sprawie zapadliska do prezydenta Romana Ciepieli.

Jedyną reakcją w całej sprawie było ustawienie już jakiś czas temu plastikowego pachołka, który nieco zasłania zapadlisko. Jednak ryzyko wjechania w autem w tą niemałą dziurę w drodze nadal istnieje.

 

– Zwracam się do Pana, choć nie wiem, czy to odniesie skutek, dlatego że Osiedle Koszyce jest przez Pana  traktowane  po macoszemu – napisał w liście do prezydenta Ciepieli przewodniczący Rady Osiedla, który prosi o wskazanie dalszej ścieżki, która umożliwi naprawienie jezdni.

Jakie plany ma Urząd Miasta wobec zapadliska na ul. Dobrzańskiego? Czekamy na komentarz magistratu.

Jeden komentarz do “Kiedy zapadlisko na ul. Dobrzańskiego zostanie zlikwidowane?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.